مشکل بزرگ بیتمین
دسته بندی اخبار و اطلاعیه ها

مشکل بزرگ بیتمین

بیتمین دارای مشکلات بزرگی با انت ماینرهای سری S17 و T17 خود است. طبق گزارشات رسیده از طرف کاربران بیتکوین، ماینرهای شرکت بیتمین سری انتماینر T17 و S17 دارای درصد خرابی ۲۰ الی ۳۰ درصدی‌اند.

استخراج کنندگان رمزارزهایی که بر انتماینر S17 و T17 متکی‌اند گزارش داده‌اند که این ماینرها درصد خرابی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد دارند درصورتی که رقم طبیعی ۵ درصد است.

به نقل از تويیت آقای سامسون مو مسئول سیاست گذاری و استراتژی‌های شرکت بلاک‌استریم، کاربرانی که از تجهیزات بزرگترین شرکت فعال این حوزه استفاده می‌کنند درحال ارسال گزارش های متعدد خرابی می‌باشند.

تويیت آقای سامسون مو مسئول سیاست گذاری و استراتژی‌های شرکت بلاک‌استریم؛ در رابطه با ارسال گزارش‌های متعدد خرابی انت‌ماینرهای S17 و T17

ظاهرا هیت سینک های این دو ماینر از جای خود جدا شده و می‌افتد و این موضوع باعث ایجاد اتصال کوتاه از کار افتادن دستگاه می‌شود. به علاوه گزارش‌هایی نیز از عملکرد فن منبع تغذیه S17 بدست آمده است. یک مهندس گزارش داده است که هیت سینک‌ها در پشت برد لحیم شده‌اند درصورتی که در طرف دیگر چسب شده اند و باید توجه داشت که جنس آنها برای لحیم مناسب نمی‌باشد. در حال حاضر مدیر عامل بیت مین آقای ژیهان وو از مشتریان درخواست میکند که به S19 نیز یک شانس بدهند و ایشان تمام تقصیرات را گردن شریک سابق خود انداخته است.

اگر انتماینر S17 یا T17 شما دچار این مشکل شده است می‌توانید با کارشناسان هشبان مشورت کنید.

 

رقابت در عرصه ماینینگ قبل از هاوینگ بیت کوین

توییت سامسون ماو ۱۵ روز قبل از هاوینگ مورد انتظار بیت کوین منتشر شده است، به طوری که هر دو تولیدکننده تجهیزات ماینینگ MicroBT و بیت مین در رقابت تنگاتنگی قرار دارند. هرچند زنجیره تامین این شرکت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا به مشکل برخورده است و بسیاری از افراد در جامعه ارز دیجیتال انتظار تاخیر در عرضه و تحویل تجهیزات ماینینگ را دارند.

بیت کوین توانسته است تمام دستگاه های انت ماینر S19 Pro با هش ریت ۱۱۰ تراهش در ثانیه را در تاریخ ۲۳ مارس بفروشد، اما بعداً اعلام کرد که دستگاه های فروخته شده حداقل تا تاریخ ۱۱ می یعنی یک روز قبل از هاوینگ ارسال نخواهد شد. بسیاری از افراد پیش بینی کرده اند که بیتمین تاریخ مورد نظر را برای این موضوع انتخاب کرده است تا با استفاده از اسیک های نسل بعد خود بدون رقیب اقدام به استخراج کند.

از طرف دیگر، شرکت MicroBT گزارش داده است که پرچمدار آنها یعنی مدل ++M30S دارای هش ریت ۱۱۲ تراهش در ثانیه است. این تولیدکننده گفته است که سخت افزارهای مورد نظر در ماه ژوئن ارسال خواهند شد.

 

موضوعات مرتبط با این مقاله
نــظرات کاربــران پیرامــون مقالــه ارســـال نـــظرات کاربـــران